Br. Václav Kačer ukončil kazatelskou službu

K 31.12. 2008 ukončil ze zdravotních důvodů svou kazatelskou službu v Koberovech bratr Václav Kačer. Děkujeme mu za dlouholetou službu a přejeme mu, aby mu Pán Bůh přidával dostatečné zdraví a síly a mohl ještě svými modlitbami provázet svůj sbor.

Administrováním sboru v Koberovech byla pověřena od 1.1. 2009 sestra Hana Jalušková.

««« Předchozí text: Odešel Miroslav Hloušek Následující text: Setkání sester 4. 4. 2009 v Potštejně »»»

22.2.2009 Ne 19:35 | Sborový život | tisk | 1193x

© 2016 Ochranovský seniorát ČCE | Statistika | Administrace