Aktuality - pro práci sester ve sborech Ochranovského seniorátu

Milé sestry,
zdravíme Vás všechny v roce 2010,
připomínáme Vám, že naše letošní jarní setkání se uskuteční v Ochranovském sboru v Turnově v sobotu 17. dubna 2010, začátek v 9,30 hodin.

Program obohatí vzácný host ze zahraničí – sestra Luise Plock z Německa. Její vyprávění o několikaleté práci ve sborech Jednoty bratrské v Tanzánii bude doplněno ukázkami z knihy jejíž je autorkou. Jsou to autentická vyprávění tanzanijských sester z jejich života. V programu bude zařazeno promítání obrázků z této knihy.

Pokračujeme přednáškou z cyklu „Významné ženy v dějinách Jednoty bratrské“ a pro oživení zařadíme četbu povídky sestry biskupky Kay Ward.

Chceme zmínit i význam Světového dne modliteb a jeho organizaci v České republice. Nebudou chybět ani pozdravy a příspěvky z našich sborů a tradiční sbírka, kterou vždy věnujeme částečně na podporu práce s mládeží v našich sborech a na humanitární účely pro tanzánijské děti prostřednictvím Herrnhuter Missionshilfe.

Těšíme se, že se opět díky pohostinnosti turnovského sboru v hojném počtu sejdeme.

Přejeme Vám pro Vaši práci ve sborech Boží vedení a hluboké duchovní prožitky.

Libuše Bernardová a Marie Ulrichová

Své podněty, dotazy a připomínky můžete zasílat na e-mailovou adresu e.bernardova (at) centrum.cz
nebo telefon 272928378 nebo 602390157

««« Předchozí text: Třetí číslo Nových bratrských listů Následující text: Poslední číslo Nových bratrských listů 2009 »»»

31.1.2010 Ne 16:51 | Seniorátní akce | tisk | 1196x

© 2016 Ochranovský seniorát ČCE | Statistika | Administrace